ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:



PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA





CENTRUM PRASOWE

Pracownicy Energi z medalami. Wywalczyli je na stoku
28.01.2020r. 10:30

Reprezentacja pracowników Grupy Energa na X Amatorskich Mistrzostwach Polski Energetyków w Narciarstwie Alpejskim wywalczyła 7 medali - 3 złote, 3 srebrne i jeden brązowy.

Mistrzostwa zorganizowane zostały na początku roku (3-7.01.2020 r.) w Liptovskim Mikulasie na Słowacji. Grupę Energa reprezentowała drużyna 16 zawodników, na co dzień pracujących w spółkach: Energa Obrót, Energa Operator, Energa Operator oddział Kalisz i Gdańsk.

W tym roku nasi pracownicy na stoku narciarskim wywalczyli rekordową liczbę medali. W zawodach indywidualnych w różnych kategoriach panie zajęły dwa pierwsze miejsca i jedno drugie. Panowie zdobyli jeden złoty medal i jeden brązowy. W kategorii drużynowej reprezentacja Energi Operatora oddział Kalisz zajęła II miejsce, a Energi Operatora oddział Gdańsk - III miejsce.

Pracownicy Grupy Energa biorą udział w licznych zawodach sportowych wielu dyscyplin. Firma wspiera i propaguje aktywność sportową pracowników m.in. dofinansowując program Multisport, czy właśnie udział w zawodach.

- Grupa Energa bardzo mocno angażuje się i wspiera aktywność fizyczną - mówi Adrianna Sikorska, wiceprezes Zarządu Energi SA. - Sponsorujemy kluby sportowe, ale także namawiamy do uprawiania sportu młodzież i dorosłych. Nasi pracownicy bardzo chętnie włączają się w sportową rywalizację. Dzięki ich zaangażowaniu od wielu lat możliwa jest pomoc dzieciom z domów dziecka w ramach akcji "Aktywni Charytatywni". Nasi pracownicy jeżdżą na rowerach i biegają, a dzięki ich wysiłkowi Fundacja Energa dofinansowuje wypoczynek letni podopiecznym wybranych domów dziecka lub ośrodków opieki. W zeszłym roku ponad 500 osób pokonało 808 tys. km w ciągu siedmiu miesięcy. Co roku liczba kilometrów do pokonania wzrasta i coraz więcej osób przyłącza się do naszej akcji.
Grupa Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoft



cire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE