ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Otwarte posiedzenie Komitetu ds. Energii i Polityki Klimatycznej przy KIG
28.01.2020r. 11:36

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w otwartym posiedzeniu Komitetu ds. Energii i Polityki Klimatycznej przy Krajowej Izby Gospodarczej, które odbędzie się 6 lutego 2020 r. (czwartek), w godz. 11.00 - 14.00, w siedzibie KIG, przy ul. Trębackiej 4, w Warszawie, w sali 205, II piętro.

Spotkanie będzie poświęcone problematyce neutralności klimatycznej Unii Europejskiej i wynikających z niej wyzwań dla gospodarki w Polsce. Dbałość o klimat nie może się odbywać kosztem polskiej gospodarki. Ale też bez innowacyjnej aktywności jej podmiotów będzie nieracjonalnie kosztowna.

Zaproszenie na spotkanie przyjął Michał Kurtyka, Minister Klimatu oraz szereg osobowości ze świata gospodarki, nauki, energetyki, organizacji klimatycznych i ochrony środowiska.

Chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o kontakt z Danutą Wasyluk, Tel. 22 630 97 33, e-mail: dwasyluk@kig.pl
KIG

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE