ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Darmowy kredyt nakręca Zielony Zwrot
07.02.2020r. 11:13

Zielony Zwrot Taurona nabiera tempa, a w jego ramach firma oferuje darmowy kredyt na zakup fotowoltaiki (PV). Aż 65 procent gospodarstw domowych, które kupują panele fotowoltaiczne od Taurona, korzysta z tego kredytu.

Program "Mój prąd" to silny impuls wpływający na rozwój fotowoltaiki wśród gospodarstw domowych. Dopłata w ramach programu obniża koszt montażu mikroinstalacji PV i zwiększa zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii (OZE).

- Największą zaletą oferty Taurona jest możliwość uzyskania nieoprocentowanego kredytu ratalnego. O tym, jak ważne jest to rozwiązanie, świadczy fakt, że aż 65 procent gospodarstw domowych, które kupują od nas panele fotowoltaiczne, korzysta z tego kredytu - podkreśla Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy Tauron Polska Energia.

Koszt kredytu pokrywa Tauron, a klient oddaje do banku tyle, ile rzeczywiście pożyczył. Każde gospodarstwo domowe, które korzysta z oferty, otrzymuje "zwrot za prąd" w wysokości dwóch procent kosztów instalacji. Dla klientów indywidualnych Tauron ma dwa warianty oferty PV. Zestaw OPTIMUM jest przeznaczony dla domów z dachami o prostej konstrukcji lub dużej powierzchni. Zestaw PRO sprawdza się najlepiej przy mniejszej powierzchni dachu.

Oferta PV dla klientów biznesowych odpowiada też na potrzeby tego rynku. Tauron zbudował ją w ten sposób, by była korzystna finansowo oraz atrakcyjna dla firm, które decydując się na wytwarzanie ekologicznej energii, są postrzegane jako podmioty prowadzące działalność w sposób odpowiedzialny społecznie.

Montaż instalacji fotowoltaicznej pozwala na obniżenie kosztów zakupu energii o 20 tys. zł rocznie. Oznacza to, że przez 25 lat, czyli przewidywany okres użytkowania paneli fotowoltaicznych, można zaoszczędzić nawet pół miliona złotych! Po drugie, dzięki rozwiązaniom proponowanym przez Tauron, można uzyskać elastyczne warunki finansowania tej inwestycji i 10-letnią gwarancję na inwertery oraz panele fotowoltaiczne.

(1200x712)

Skorzystanie z oferty Taurona na montaż paneli fotowoltaicznych jest proste. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Klienci indywidualni znajdą go na stronie internetowej tauron.pl, a biznesowi na stronie biznes.tauron.pl. Eksperci Taurona skontaktują się z każdym zainteresowanym i pomogą przejść przez proces inwestycyjny. Klienci biznesowi mogą pytać o ofertę PV również swoich doradców z Taurona.
Tauron Polska Energia S.A.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE