ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Sprzęt AGD trafił do potrzebujących z Bielska-Białej
10.02.2020r. 16:42

Kilkadziesiąt lodówek, pralek, zmywarek, a także mniejszy sprzęt AGD trafiły do najbardziej potrzebujących mieszkańców Bielska-Białej. To nagrody za zwycięstwo w plebiscycie "Świeć się z Energą" - miasto zostało okrzyknięte w nim tegoroczną "Świetlną stolicą Polski". Ten tytuł Bielsko-Biała zdobyła już po raz trzeci!

Uroczyste przekazanie nagród odbyło się w ratuszu. Stąd sprzęt pojechał do osób, które ze względu na ciężką sytuację materialną najbardziej potrzebują takiego wsparcie. Nagrodę za aktywne głosowanie w plebiscycie otrzymali też wszyscy mieszkańcy Bielska-Białej. W podzięce dla bielszczan za wielką mobilizację i regularne oddawanie głosów władze miasta zorganizowały na rynku koncert.

Podczas uroczystości prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski podziękował ze sceny mieszkańcom: - Dziękuję wszystkim mieszkańcom i sympatykom naszego miasta za olbrzymie zaangażowanie. Przechodzimy do historii jako pierwsze miasto w Polsce, które zwyciężyło w konkursie "Świeć się z Energą" po raz trzeci.

Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE