ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Sprzęt AGD trafił do potrzebujących z Bielska-Białej
11.02.2020r. 11:03

Kilkadziesiąt lodówek, pralek, zmywarek, a także mniejszy sprzęt AGD trafiły do najbardziej potrzebujących mieszkańców Bielska-Białej. To nagrody za zwycięstwo w plebiscycie "Świeć się z Energą" - miasto zostało w nim tegoroczną "Świetlną stolicą Polski". Ten tytuł Bielsko-Biała zdobyło już po raz trzeci. Łączna wartość pomocy ufundowanej przez Grupę Energa w 11. edycjach zabawy przekroczyła milion złotych!

Uroczyste przekazanie nagród odbyło się w bielskim ratuszu. Stąd sprzęt pojechał do osób, które ze względu na ciężką sytuację materialną najbardziej potrzebują rzeczowego wsparcia. Nagrodę za przyczynienie się do wygranej poprzez aktywne głosowanie w plebiscycie otrzymali też wszyscy mieszkańcy Bielska-Białej. W podzięce dla bielszczan za wielką mobilizację i regularne oddawanie głosów władze miasta zorganizowały na rynku koncert pt. "Dumni z BB".Podczas uroczystości prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski podziękował ze sceny: - Dziękuję wszystkim, którzy na nas głosowali za olbrzymie zaangażowanie. Zdobyliśmy ponad 14 tys. głosów! Przechodzimy do historii jako pierwsze miasto w Polsce, które zwyciężyło w konkursie "Świeć się z Energą" po raz trzeci.

Bielsko-Biała - przekazanie czeku. Fot. Paweł Sowa Wydział Prasowy UMBB

W 11. edycji "Świeć Się z Energą" udział wzięło aż 175 miejscowości, które rywalizowały najpierw na etapie regionalnym. Następnie 16 mistrzów wojewódzkich zmierzyło się w ogólnopolskim finale. Bielsko-Biała już otrzymało nagrody o wartości 50 tys. zł, natomiast do każdego z pozostałych piętnastu finalistów wkrótce powędruje energooszczędny sprzęt o wartości 10 tys. zł. Łączna wartość dobroczynnego wsparcia od Grupy Energa po zakończeniu 11. edycji akcji przekroczył 1 milion zł.

Bielsko-Biała - uroczystość w ratuszu. Fot. Paweł Sowa Wydział Prasowy UMBB

- Wspieranie społeczności lokalnych stanowi dla Grupy Energa element realizowanej przez koncern społecznej odpowiedzialności - mówi Adrianna Sikorska, wiceprezes Zarządu Energi SA. - W ramach akcji "Świeć się z Energą" umacniamy nasze więzi z mieszkańcami miast rozsianych po całej Polsce.

Koncert dla mieszkańców z okazji zwycięstwa w "Świeć się z Energą"

Współorganizatorami i partnerami 11. edycji akcji "Świeć się z Energą" są: Energa SA, Grupa ZPR Media, spółka Energa Oświetlenie, oraz oficjalny sklep akcji - sklep.energa.pl. Więcej informacji o plebiscycie można znaleźć na stronie SwiecSie.pl, Facebooku i Instagramie.
Grupy Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE