ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w zarządzie Węglokoksu Energia
12.02.2020r. 05:55

Michał Żydek został prezesem Węglokos Energia ZCP. Obowiązki objął wraz z początkiem lutego br.

"Rada Nadzorcza Węglokoks Energia ZCP sp. z o.o., po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego, w dniu 13 stycznia 2020 roku uchwałą nr 3/2020 powołała Pana Michała Żydka na stanowisko Prezesa Zarządu Węglokoks Energia ZCP sp. z o.o. z dniem 1 lutego 2020 roku" - poinformowali w komunikacie z 11 lutego przedstawiciele Węglokoksu.
Węglokoks Energia ZCP jest częścią spółki Węglokoks Energia, która należy do Grupy Kapitałowej Węglokoks SA. Węglokoks Energia powstała w lutym 2014 r. (wówczas jako Wspólne Przedsiębiorstwo Energetyczne sp. z o.o.), na mocy porozumienia zawartego pomiędzy Kompanią Węglową i Węglokoks SA. Głównym celem powstania Węglokoksu Energia było gospodarcze wykorzystanie metanu i konsolidacja posiadanych przez obie spółki aktywów energetyczno-ciepłowniczych. 10 kwietnia 2015 r. Węglokoks SA przejął udziały Kampanii Węglowej stając się jedynym właścicielem Węglokoksu Energia.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE