ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Wintershall Noordzee BV rozpoczął wydobycie gazu na polu Sillimanite na Morzu Północnym
21.02.2020r. 08:49

Wintershall Noordzee BV rozpoczął wydobycie gazu na polu Sillimanite znajdującym się 200 kilometrów od holenderskiego wybrzeża na Morzu Północnym - czytamy w BiznesAlert.pl.

Spółka Wintershall Noordzze BV jest wspólnym projektem niemieckiego Wintershall Dea oraz rosyjskiego Gazprom International EP.

- Rozpoczęcie wydobycia na polu Sillimante jest potwierdzeniem naszych możliwości, jeśli chodzi o skuteczne prowadzenie poszukiwań nowych złóż węglowodorów i realizacji projektów od etapu poszukiwań do komercyjnego wydobycia - powiedział Hugo Dijkraaf, dyrektor techniczny Wintershall Dea.
Odkryte w 2015 roku pole gazowe Sillimante nie jest jedyną inwestycją prowadzoną przez spółkę joint venture Wintershall i Gazpromu. Do podmiotu należy koncesja na polach gazowych Rembrandt i Vermeer, również znajdujących się w holenderskiej części Morza Północnego - przypomina BiznesAlert.pl.
Finanz.ru , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE