ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

MATERIAŁY PROBLEMOWE

Rozwój miksu energetycznego w nadchodzącej dekadzie
25.02.2020r. 05:31

Christian Schnell - Ekspert w dziedzinie energetyki, Radca Prawny i partner w Solivan (kwartalnik Instytutu Jagiellońskiego Polish Energy Brief - 4/2019)
Przyszłość miksu energetycznego w nadchodzącej dekadzie po przeprowadzonych w 2018 i 2019 aukcjach w ramach rynku mocy na okresy dostaw 2021-2024 wydaje się być bardziej przejrzysta. Zgodnie z oczekiwaniami, największymi beneficjentami rynku mocy na okres dostaw 2021-2023 są elektrownie węgla brunatnego i kamiennego, które osiągnęły bardzo wysokie ceny wynoszące do 55.000,00 euro za każdy MW przyznanej mocy.

Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


Dodaj nowy Komentarze ( 8 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Loża_Szyderców 25.02.2020r. 11:59
Teraz energetyką zajmują się prawnicy, politycy i filozofowie. W obszary, które do niedawna były domeną inżynierów i doświadczanych specjalistów wchodzą dyletanci, bazujący na informacjach zaczerpniętych z internetu. Produkują różnego typu artykuły, wywody, wypowiedzi, których energetykom nie wypada nawet komentować. Ciekawe gdzie nas to zaprowadzi?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE