ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Giżycko odebrało nagrody w plebiscycie "Świeć się w Energą"
24.02.2020r. 10:48

Nagrody w plebiscycie "Świeć się w Energą" trafiły do kolejnego laureata. Mowa o Giżycku, które po raz pierwszy w historii wygrało w charytatywnej akcji Grupy Energa na Warmii i Mazurach. Miasto pokonało dużo większych przeciwników, takich jak Elbląg czy Olsztyn.

- Cieszymy się, że nasze świąteczne iluminacje zostały docenione przez internautów. Zdajemy sobie sprawę, że w głównej mierze to zasługa naszych mieszkańców oraz osób które odwiedzały nasze miasto w okresie świąteczno-noworocznym - powiedział Wojciech Karol Iwaszkiewicz burmistrz Giżycka. - Już dziś zastanawiamy się w jaki sposób upiększyć nasz miasto za rok, tak aby zająć jeszcze wyższą lokatę w plebiscycie Energi - zapowiedział burmistrz.


Przekazanie nagród w Giżycku

Konkurs "Świeć się z Energą" to nie tylko promocja miasta, ale przede wszystkim wielka charytatywna akcja. Dzięki wygranej do Giżycka trafiło 20 praktycznych energooszczędnych urządzeń AGD o łącznej wartości 10 tys. zł. Uroczyste przekazanie nagród odbyło się w malowniczo położonej giżyckiej Ekomarinie. Przekazano je do instytucji niosących pomoc osobom potrzebującym m.in. do Hospicjum domowego dla dzieci oraz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

- Jestem szczęśliwa, sprzęt bardzo nam się przyda i na pewno będzie mieć wpływ na poprawę warunków życia naszych podopiecznych - mówiła Maria Popieluch, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Chorobą Nowotworową "Promyk", założycielka Hospicjum domowego dla dzieci w Giżycku.

Przez 11 lat realizacji plebiscytu "Świeć się z Energą" pomoc trafiła już do ponad 200 instytucji pomocowych z całej Polski oraz setek rodzin indywidualnych. Łączna wartość dobroczynnego wsparcia przekroczyła już 1 mln zł.
Współorganizatorami i partnerami 11. edycji akcji "Świeć się z Energą" są: Energa SA, Grupa ZPR Media, spółka Energa Oświetlenie, oraz oficjalny sklep akcji - sklep.energa.pl. Więcej informacji o plebiscycie można znaleźć na stronie SwiecSie.pl, Facebooku i Instagramie.
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE