ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Rodzina zastępcza z Opola dostała sprzęt AGD od Grupy Energa
26.02.2020r. 12:27

Miasto Opole odebrało nagrody w ramach plebiscytu "Świeć się z Energą". Wszystko za zdobycie tytułu "Mistrza województwa" na Opolszczyźnie. Lodówki, pralki i kuchenki o wartości 10 tys. zł trafiły do potrzebujących. Część z nich pomogła wyposażyć m. in. mieszkanie dla rodziny zastępczej.

pole zdobyło 1826 głosów. Pokonało tym samym zeszłorocznego mistrza województwa - Nysę. Dzięki temu zwycięstwu do potrzebujących mieszkańców miasta trafił sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł.

- Energooszczędny sprzęt AGD ufundowany przez Grupę Energa trafia do mieszkań dla rodzin zastępczych i mieszkań chronionych, które znajdują się pod opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Opolu - mówi Małgorzata Kozak, zastępca dyrektora MOPR w Opolu. - Ten sprzęt na pewno będzie mieć wpływ na poprawę ich warunków życia - dodaje.

Przekazanie nagród w Opolu

Opole tytuł "Świetlnej stolicy województwa opolskiego" odzyskało po rocznej przerwie, tym samym zostając jednym z 16 najładniej rozświetlonych miast w Polsce.

- Miasto Opole aktywnie wspiera rodziny zastępcze. Cieszę się, że dzięki nagrodzie ufundowanej przez firmę Energa w mieszkaniu jednej z nich znalazło się także wyposażenia jak lodówka czy kuchenka mikrofalowa - mówi Przemysław Zych, wiceprezydent Opola.

Mieszkanie dla rodziny zastępczej wyposażone w sprzęt otrzymany od Grupy Energa

Przez 11 lat realizacji plebiscytu "Świeć się z Energą" pomoc trafiła już do ponad 200 instytucji pomocowych z całej Polski oraz setek rodzin indywidualnych. Łączna wartość dobroczynnego wsparcia przekroczyła już 1 mln zł.

Współorganizatorami i partnerami 11. edycji akcji "Świeć się z Energą" są: Energa SA, Grupa ZPR Media, spółka Energa Oświetlenie, oraz oficjalny sklep akcji - sklep.energa.pl. Więcej informacji o plebiscycie można znaleźć na stronie SwiecSie.pl, Facebooku i Instagramie.
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE