ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Firmy naftowe i gazowe z Europy zobowiązały się do ograniczenia emisji dwutlenku węgla
28.02.2020r. 15:35

Najważniejsze firmy energetyczne, w tym BP, Repsol, Royal Dutch Shell, Total i norweski Equinor zobowiązały się w ostatnich miesiącach do ograniczenia emisji dwutlenku węgla i dostarczenia dodatkowych informacji na temat ich roli w globalnym ociepleniu - czytamy w BiznesAlert.pl.

Przedsiębiorstwa zorganizowały fundusz majątkowy o wartości 1,1 biliona dolarów, który zostanie przeznaczony na transformację gazowych i naftowych gigantów.

Wiele organizacji ekologicznych jest zdania, że cele przedsiębiorstw są niewystarczające, ale takie kroki mogą zachęcić innych graczy do wykonania takiego samego ruchu. Pieniądze na ten fundusz pochodzą z zysków, jakie firmy uzyskały z działalności na norweskich złożach ropy i gazu.
Fundusz posiada udziały w ponad 9 000 firmach na całym świecie, inwestuje w obligacje i nieruchomości - czytamy w BiznesAlert.pl.
Reuters , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE