ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Obrót wspiera poprawę efektywności energetycznej
02.03.2020r. 08:45

Podczas konferencji w Czeladzi spółka należąca do GK PGE zaprezentowała pakiet usług technicznych dla biznesu, a także inteligentny system do minimalizowania strat w poborze energii.

Tegoroczne branżowe spotkanie mające charakter konferencji naukowo technicznej zostało poświęcone efektywnemu zarządzaniu energią w przemyśle. PGE Obrót po raz kolejny wzięła udział w tym wydarzeniu. Zaprezentowała konkretne rozwiązania z zakresu efektywności energetycznej kierowane do firm oraz jednostek samorządu terytorialnego.

- Osiemnasta już konferencja w Czeladzi to jedna z inicjatyw, która na stałe wpisała się w kalendarz nie tylko sprzedawców energii, ale przede wszystkim jej odbiorców, w tym tych o największym zużyciu. Klienci doceniają nasz wysoki poziom obsługi i fachowe doradztwo. Wspólnie z nimi rozwijamy usługi w zakresie efektywności energetycznej, którą postrzegamy nie tylko w wymiarze biznesowym, ale również środowiskowym. Troska o czyste powietrze oraz kwestie ekologiczne są równie istotnym elementem naszych działań - mówi Jan Maciej Mądrzak, wiceprezes zarządu PGE Obrót.

Pakiet usług technicznych jest efektem połączenia doświadczenia operacyjnego największego sprzedawcy energii elektrycznej w Polsce, a także kompetencji i kapitału eksperckiego, zgromadzonego wokół spółki Enesta, należącej do PGE Obrót. W skład pakietu wchodzi audyt energetyczny, który w pierwszej kolejności pomoże w ustaleniu planu naprawczego, optymalizacji kosztów i skutków dla środowiska oraz kogeneracja (CHP) i mikrokogeneracja (mCHP), czyli nowatorski w skali kraju projekt montażu jednostek kogeneracyjnych w modelu typu ESCO (Energy Service Company) na bazie silników gazowych, z których produkowana jest energia elektryczna i cieplna lub chłód. Częścią pakietu usług technicznych od PGE Obrót jest również projektowanie, montaż i serwisowanie instalacji paneli fotowoltaicznych dla biznesu.

Z kolei system Lerta Energy Intelligence to propozycja kierowana do zarządzających obiektami biurowymi, przemysłowymi lub budynkami użyteczności publicznej. Jest to rozwiązanie służące minimalizowaniu strat i nieefektywnego poboru energii. Wykorzystuje nowoczesne oprogramowanie oraz bezprzewodowe urządzenia pomiarowe, dzięki którym możliwe są odczyty danych z dowolnych liczników mediów.
PGE Obrót

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE