ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa zdobywcą nagrody Orły Wprost 2020
02.03.2020r. 11:40

PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa, spółka należąca do Grupy Kapitałowej PGNiG, otrzymała statuetkę Orła Wprost w kategorii Lider Biznesu w województwie śląskim. Wyróżnienie przyznawane jest m.in. najlepszym polskim firmom, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki regionu czy całego kraju.

- Ta prestiżowa nagroda jest efektem ciężkiej, zespołowej pracy wszystkich oddziałów naszej spółki. Cieszę się, że nasz wkład w rozwój całego regionu śląskiego został zauważony i doceniony - powiedział Marek Rusakiewicz, Prezes PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa, odbierając nagrodę w imieniu spółki.Orły Wprost to nagrody wręczane od 2016 roku. Wyróżnienie otrzymują firmy, samorządy oraz wybitne osobowości wnoszące szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Ta ogólnopolska inicjatywa realizowana jest przez tygodnik Wprost wspólnie z PKN Orlen, Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz wywiadownią gospodarczą Bisnode. Zdobywców tegorocznych Orłów z regionu śląskiego poznaliśmy podczas uroczystej Gali w Chorzowie.
PGNiG Termika

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE