ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Enea została sponsorem głównym Akademii Warty Poznań
03.03.2020r. 05:55

Spółka Enea została sponsorem głównym Akademii Warty Poznań, w której na co dzień swoje umiejętności piłkarskie podnosi blisko 300 młodych zawodników. Podpisana właśnie umowa obowiązuje do końca stycznia 2021 roku i jest w niej opcja przedłużenia współpracy o kolejne 12 miesięcy.

Do końca 2019 roku szkolenie dzieci i młodzieży Warty Poznań odbywało się w klubie sportowym oraz w ramach spółki akcyjnej.

"Teraz połączyliśmy siły w naszej Zielonej Rodzinie i szkolenie jest już prowadzone w całości w Akademii Warty Poznań. Została ona powołana do życia przez Wartę Poznań S.A. i jej Fundację" - tłumaczy dyrektor Akademii, Wojciech Tomaszewski. - "Marka Warty Poznań, klubu, który słynie z dobrej pracy z młodymi piłkarzami, to lata doświadczeń i efekt pracy wielu świetnych trenerów. Do ich wiedzy i zaangażowania dokładamy teraz nowe projekty. Wszystko po to, żeby rozwój naszych wychowanków był jeszcze bardziej wszechstronny."

Na wsparcie Akademii Warty Poznań zdecydowała się Enea, która została jej sponsorem głównym. Przez cały 2020 rok wszystkie zespoły młodzieżowe "Zielonych" będą występowały w koszulkach z logotypem spółki. Ponadto klub przeprowadzi m.in. akcję "Zasil Wartę swoją energią", w ramach której odbędą się zajęcia popularyzujące wśród dzieci i młodzieży aktywność i sprawność fizyczną oraz zachęcą do uprawiania sportu, a w szczególności piłki nożnej. Odbędzie się też cykl turniejów, a jego uczestnicy będą mogli liczyć na stypendium oraz miejsce w drużynach Akademii Warty Poznań.

Korzenie nowego sponsora Warty Poznań sięgają 1904 roku i są związane z powstaniem pierwszej poznańskiej elektrowni - przy ul. Grobla. Firma przez dziesięciolecia dostarczała i dostarcza prąd mieszkańcom stolicy Wielkopolski. Istniejąca od 2004 roku Grupa Energetyczna Enea to czołowy producent, dystrybutor i sprzedawca energii elektrycznej w kraju.

Współpraca z Wartą Poznań odbywa się w ramach Enea Akademii Sportu, która promuje aktywność fizyczną dzieci i młodzieży.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE