ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energa wyposażyła ochotniczą straż pożarną z gminy Brzesko
05.03.2020r. 12:22

Brzesko wygrało plebiscyt "Świeć się z Energą" w Małopolsce. Energooszczędny sprzęt AGD trafił m.in. do jadłodajni dla ubogich oraz jednostki ochotniczej straży pożarnej.

Brzesko uzyskało tytuł najładniej oświetlonej miejscowości w województwie małopolskim, w rywalizacji pokonując tak popularne miasta jak Kraków i Zakopane. Radości nie krył burmistrz Brzeska, Tomasz Latocha:

- Dziękuję wszystkim, którzy oddali swoje głosy na Brzesko, a Grupie Energa za ufundowanie cennych nagród. Otrzymany sprzęt AGD trafi m.in. do jadłodajni dla ubogich oraz bezpośrednio do kilkunastu potrzebujących osób, którym ułatwi codzienne funkcjonowanie.

Przekazanie nagród w Brzesku

Całkowita pula nagród w 11. edycji plebiscytu "Świeć się z Energą" wynosi 200 tys. zł, a do Brzeska trafił sprzęt o wartości 10 tys. zł. Uroczyste przekazanie nagród odbyło się w remizie Ochotniczej straży pożarnej w Szczepanowie.

- Nowa pralka w naszej remizie bardzo się przyda. W poprzednim roku wykonaliśmy remont i przygotowaliśmy miejsce pod pralnię. Dzięki temu będziemy mogli lepiej zadbać o czystość ubrań służbowych - mówi Daniel Szczupała, prezes OSP Bucze.

Pralka przekazana dla strażaków z OSP Bucze

Sprzęt AGD trafił również do jadłodajni oraz koła gospodyń wiejskich, które zajmują się wydawaniem posiłków dla ubogich.

Przez 11 lat realizacji plebiscytu "Świeć się z Energą" pomoc trafiła już do ponad 200 instytucji pomocowych z całej Polski oraz setek rodzin indywidualnych. Łączna wartość dobroczynnego wsparcia przekroczyła już 1 mln zł.

Przekazanie nagród w Brzesku

Współorganizatorami i partnerami 11. edycji akcji "Świeć się z Energą" są: Energa SA, Grupa ZPR Media, spółka Energa Oświetlenie, oraz oficjalny sklep akcji - sklep.energa.pl. Więcej informacji o plebiscycie można znaleźć na stronie SwiecSie.pl, Facebooku i Instagramie.
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE