ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Drużyna Energii wkracza do akcji!
10.03.2020r. 13:02

Ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiego projektu sportowo-edukacyjnego "Drużyna Energii", który aktywizuje dzieci i młodzież. Problemy z otyłością ma już co piąty młody Polak. Dlatego zagrajmy razem i wygrajmy zdrowie!

Dotychczas wsparło nas już 200 szkół, ponad 25 tys. uczniów, którzy stworzyli 20 tys. prezentacji filmowych ze swoimi sportowymi wyczynami. Wspólnie możemy przyczynić się do tego, że najmłodsi zamiast kolejnych godzin spędzonych przed ekranem smartfona, wybiorą ruch i aktywność fizyczną.

Drużyna Energii kierowana jest do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych. Szkoły zgłaszają się poprzez nagranie krótkiego i kreatywnego filmu. Po sportowych wyczynach uwiecznionych na wideo nauczyciel wychowania fizycznego lub dyrektor wypełnia formularz konkursowy i przesyła go poprzez stronę internetową DruzynaEnergii.pl. To wszystko! Liczy się pomysł i zaangażowanie.

Pomysłodawcą projektu "Drużyna Energii" jest Grupa Energa. - Drużyna Energii to projekt, w którym zachęcamy młode pokolenie do aktywności fizycznej. W świecie gier komputerowych, Internetu czy smartfonów nie jest to wcale proste, ale my znaleźliśmy na to sposób. Do ćwiczeń zapraszają dzieci i młodzież ambasadorzy znani ze świata sportu. To oni pokazują najmłodszym, że ruch, aktywność, wspólne ćwiczenia czy gra w piłkę to świetna zabawa, dobra energia i pozytywne emocje - mówi Grzegorz Bałkowiec, dyrektor Departamentu Marketingu Energi SA.

Wyjątkowi ambasadorzy

Do 3. edycji Drużyny Energii dołączyli nowi znani i lubiani sportowcy, reprezentanci naszego kraju, którzy są doskonałym wzorem i motywacją do codziennych treningów.

W związku z tym, że w tym roku odbędą się Igrzyska Olimpijskie w Tokio oraz Mistrzostwa Europy w Amp futbolu w Krakowie do Drużyny Energii dołączają ambasadorzy marki Energa, którzy będą reprezentować Polskę podczas tych wydarzeń sportowych. Dodatkowo jako goście niespodzianki w wybranych szkołach będą pojawiać się inni znani sportowcy będący ambasadorami Drużyny Energii m.in.:

Dorota Banaszczyk, mistrzyni Świata w karate WKF
Paulina Guba, Mistrzyni Europy w pchnięciu kulą
Michał Haratyk, Mistrz Europy w pchnięciu kulą
Adam Hrycaniuk, reprezentant Polski w koszykówce
Sławomir Szmal, były reprezentant Polski w piłce ręcznej
Przemysław Świercz, kapitan Reprezentacji Polski w Amp Futbol
Jakub Zawistowski, wicemistrz Europy OCR Ninja Track

Przemysław Świercz, kapitan reprezentacji Polski w ampfutbolu i ambasador "Drużyny Energii" z entuzjazmem mówi o sportowej przygodzie, jaką może być dla młodych ludzi Drużyna Energii. - W życiu ważne, aby mieć pasję. Los nie obszedł się ze mną łaskawie, ale ja się nie poddałem. Ampfutbol dał mi solidnego kopniaka, który pchnął mnie do przodu i pozwolił spełnić marzenia. Teraz chciałbym pokazać młodym ludziom, że należy się cieszyć każdą chwilą i czerpać z życia pełnymi garściami. Nie ważne ile ważysz, jakie masz włosy czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną. Liczy się duch walki i sportowe zacięcie. Mam nadzieję, że rozruszamy Polskę!

Moc atrakcji i nagrody dla najlepszych

Na 100 szkół z całej Polski, które zakwalifikują się do projektu, czekają markowe stroje sportowe dla dzieci i trenerów. Na drużyny, które zanotują najwyższą frekwencję i będą najlepiej wykonywały różnorodne zadania sportowe przygotowane przez ambasadorów akcji, czekają dodatkowe prezenty i nagrody indywidualne. W 5-ciu najlepiej ocenianych szkołach lekcje WF-u poprowadzą utytułowani sportowcy, którzy na co dzień reprezentują Polskę na światowych arenach. Dodatkowo, ich reprezentacje wezmą udział w Wielkim Finale akcji na Stadionie Energa Gdańsk, gdzie będzie czekało na nich mnóstwo atrakcji, nie tylko tych sportowych!
Enrega

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE