ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Energia Ciepła zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w filmowym konkursie "Kultura na drodze"
11.03.2020r. 12:51

PGE Energia Ciepła Elektrociepłownia Oddział w Kielcach, we współpracy z Świętokrzyskim Kuratorem Oświaty, Komendantem Wojewódzkim Policji w Kielcach oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Kielcach, zapraszają uczniów ze szkół podstawowych do udziału w konkursie "Kultura na drodze".

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z województwa świętokrzyskiego. Jego ideą jest promowanie bezpiecznych i kulturalnych zachowań kierowców i pieszych na drodze, a także ekologicznego podejścia w wyborze środków transportu. Ponadto celem konkursu jest zachęcanie dzieci do większej aktywności sportowej, promując najbardziej ekologiczny transport, jakim jest jazda na rowerze oraz pobudzenie ich kreatywności, poprzez wykorzystanie zainteresowań nowoczesnymi technologiami i mediami. Kręcenie krótkich filmów, popularne wśród dzieci i młodzieży, może przełożyć się na uświadomienie dzieciom, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze oraz ekologiczne postawy w życiu.

PGE Energia Ciepła, należąca do Grupy Kapitałowej PGE, jako jeden z organizatorów konkursu, podkreśla znaczenie bezpieczeństwa, zarówno w obszarze bezpieczeństwa pracy, jak i w życiu codziennym - w szczególności na drogach.

Z dużym entuzjazmem przyłączyliśmy się do konkursu "Kultura na drodze". Bezpieczeństwo i ochrona środowiska są dla nas niezmiernie ważnymi wartościami, także w naszej codziennej pracy. Chcemy wspierać promowanie takich postaw, szczególnie wśród najmłodszych - mówi Dariusz Kozak, dyrektor PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Kielcach. - Zero wypadków to cel jaki stawiamy sobie w PGE Energia Ciepła w obszarze bezpieczeństwa pracy. Corocznie realizujemy kilkadziesiąt działań w różnych obszarach budujących kulturę bezpieczeństwa pracowników, ale również podwykonawców i dostawców - dodaje.

Organizatorami konkursu są Świętokrzyski Kurator Oświaty, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach, PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Kielcach oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kielcach. Partnerem konkursu jest m.in. TVP 3 Kielce.
PGE Energia Ciepła

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE