ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Aleksandrów Łódzki odebrał nagrody. Wszystko w ramach "Świeć się z Energą"
12.03.2020r. 11:50

Sprzęt AGD od Grupy Energa trafił do Aleksandrowa Łódzkiego. To nagroda za sukces odniesiony w akcji "Świeć się z Energą". Kuchenki, pralki czy lodówki o wartości 10 tysięcy złotych trafiły - za pośrednictwem MOPS im. Ireny Sendlerowej - do najbardziej potrzebujących rodzin.

- Nasi mieszkańcy potrafią się mobilizować, świadczy o tym fakt, że w etapie regionalnym zwyciężyliśmy już po raz czwarty - mówi Jacek Lipiński, burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego - Ale pierwsze miejsce w województwie łódzkim to nie tylko duma i poczucie prestiżu, ale też wymierne korzyści dla naszym mieszkańców - dodaje.

Konkurs to nie tylko promocja miasta, ale przede wszystkim wielka charytatywna akcja. Dzięki wygranej do Aleksandrowa Łódzkiego trafiło 19 praktycznych energooszczędnych urządzeń AGD o łącznej wartości 10 tys. zł. Przekazano je do instytucji niosącej pomoc osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej.

- Ten sprzęt AGD na pewno przyda się naszym podopiecznym. Jest mi niezmiernie miło, że mogę go dziś odebrać i przekazać najbardziej potrzebującym rodzinom - mówi Sławomir Michalak, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Aleksandrowie Łódzkim.

Przekazanie nagród w Aleksandrowie Łódzkim

Przez 11 lat realizacji plebiscytu "Świeć się z Energą" pomoc trafiła już do ponad 200 instytucji pomocowych z całej Polski oraz setek rodzin indywidualnych. Łączna wartość dobroczynnego wsparcia przekroczyła już 1 mln zł.

Sprzęt AGD przekazany przez Grupę Energa dla mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego

Współorganizatorami i partnerami 11. edycji akcji "Świeć się z Energą" są: Energa SA, Grupa ZPR Media, spółka Energa Oświetlenie, oraz oficjalny sklep akcji - sklep.energa.pl. Więcej informacji o plebiscycie można znaleźć na stronie SwiecSie.pl, Facebooku i Instagramie.
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE