ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Firmy sprowadzające ropę z Iranu objęte sankcjami USA mimo pandemii koronawirusa
24.03.2020r. 07:55

Siedem firm chińskich i jedna południowoafrykańska sprowadzające ropę z Iranu zostały objęte sankcjami USA pomimo pandemii koronawirusa - czytamy w BiznesAlert.pl.

Trzy firmy z Chin, trzy z Hong Kongu i jedna z Republiki Południowej Afryki znalazły się na liście podmiotów objętych sankcjami Departamentu Stanu USA w celu ograniczenia eksportu ropy z Iranu. Trwa kampania "maksymalnej presji" podjęta przez USA po wycofaniu się Stanów z porozumienia nuklearnego w 2018 roku. Dzieje się to pomimo pandemii koronawirusa, którą Iran został szczególnie dotknięty, przez co apelował wielokrotnie o poluzowanie obostrzeń przez Waszyngton.
Firmy, które znalazły się na czarnej liście, nie będą mogły korzystać z produktów i usług objętych regulacjami eksportowymi USA - czytamy w BiznesAlert.pl.
Reuters , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE