ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rosnieft potwierdził, że zamierza wznowić dostawy ropy na Białoruś
24.03.2020r. 08:08

Rosnieft potwierdza, że wznowi dostawy ropy na Białoruś z premią pięciu dolarów na tonie. Rabat przyznany temu krajowi sięgnie 15,7 dolarów. Na razie nie ma jednak terminarza dostaw - czytamy w BiznesAlert.pl.

Wcześniej Reuters donosił, że Rosjanie mogliby wznowić państwowe dostawy na Białoruś już w kwietniu. Transnieft poinformował jednak Reutersa, że na razie nie ma kalendarza dostaw, a jego przygotowania trwają. Kommiersant przekonuje, że stanie się to pierwszego kwietnia.
Porozumienie może być owocem szeregu rozmów Białorusinów i Rosjan rozpoczętych spotkaniem prezesa Rosnieftu Igora Sieczina z prezydentem Białorusi Aleksandrem Łukaszenką z 18 lutego. W ostatnim czasie doszło także do rozmowy telefonicznej premierów obu krajów, po którym pojawił się komunikat rządu rosyjskiego o generalnym porozumieniu na temat wznowienia dostaw - czytamy w BiznesAlert.pl.
RBK/Kommiersant , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE