ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Lublin kupuje kolejne autobusy elektryczne
25.03.2020r. 05:33

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie zakupi od firmy Solaris 12 kolejnych autobusów elektrycznych - informuje "Kurier Lubelski".

Ponad 32 mln zł wyda lubelski Zarząd Transportu Miejskiego (ZTM) na 12 autobusów elektrycznych od firmy Solaris. Siedem z nich ma pojawić się w listopadzie 2021 r., pozostałe w kwietniu 2022 r.

"Autobusy będą niskopodłogowe, o długości 12 m, przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych, monitorowane i klimatyzowane. Nowy tabor będzie miał zamontowane bramki liczenia pasażerów oraz porty USB do ładowania urządzeń mobilnych" - informuje ZTM.

Nie jest jeszcze znany termin podpisania umowy z uwagi na obligatoryjną kontrolę Urzędu Zamówień Publicznych.
W związku z wcześniej podpisanymi kontraktami z firmą Solaris, Lublin oczekuje na dostawę 35 pojazdów elektrycznych (20 elektrobusów i 15 trolejbusów
przegubowych). Ich dostawy rozłożone są na okres od listopada 2020 r. (5 trolejbusów), do kwietnia 2021 r. (10 trolejbusów) i września 2021 r. (20 autobusów elektrycznych) - przypomina "Kurier Lubelski".

Kurier Lubelski
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE