ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PSE umożliwia składanie wniosków o określenie warunków przyłączenia do sieci w formie elektronicznej
25.03.2020r. 11:30

W związku z zagrożeniem COVID-19 Polskie Sieci Elektroenergetyczne poinformowały, że dopuszczają składanie wniosków o określenie warunków przyłączenia do sieci przesyłowej w sposób elektroniczny.

Jak informują PSE wniosek o określenie warunków przyłączenia powinien być przygotowany na wzorze dostępnym na stronie operatora, a wymagane załączniki powinny być przygotowane w formie dokumentów Word (doc/docx), edytowalnych dokumentów PDF lub skanów dokumentów w postaci jednego pliku PDF.

Wszystkie pliki powinny być opatrzone kwalifikowanymi podpisami elektronicznymi, w rozumieniu Ustawy z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej, złożonymi zgodnie z reprezentacją wnioskodawcy w formie podpisów wewnętrznych i wysłane na wskazany przez operatora adres e-mail. Za datę wpłynięcia dokumentów będzie uznawana datę wpłynięcia wszystkich plików na skrzynkę pocztową operatora.
PSE zastrzegamy sobie prawo do zażądania w późniejszym terminie dostarczenia załączników papierowych.
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE