ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w zarządzie PGE GiEK
25.03.2020r. 17:26

W dniu dzisiejszym nastąpiły zmiany w składzie zarządu PGE GiEK.

Z zajmowanego stanowiska odwołany został Robert Ostrowski, prezes PGE GiEK. Decyzją rady nadzorczej pełniąca obowiązki prezesa została Wioletta Czemiel-Grzybowska, członek rady oddelegowany do wykonywania czynności prezesa zarządu.

Stanowisko stracił również Marek Ciapała, wiceprezes zarządu ds. wytwarzania. Został on zastąpiony przez Zbigniewa Fałka, członeka rady nadzorczej oddelegowanego do wykonywania czynności wiceprezesa zarządu ds. wytwarzania.
Rada Nadzorcza ogłosiła również konkurs na stanowiska prezesa i wiceprezesa ds. wytwarzania. Kandydaci przedstawiać swoje kandydatury do końca marca. Od 1 kwietnia będą odbywać się rozmowy kwalifikacyjne.

W zarządzie PGE GiEK pracują nadal Norbert Grudzień, wiceprezes zarządu ds. inwestycji i zarządzania majątkiem, Zbigniew Kasztelewicz, wiceprezes zarządu ds. wydobycia, Rafał Mucha, wiceprezes ds. Finansowych oraz Andrzej Kopertowski, wiceprezes zarządu.

Dodaj nowy Komentarze ( 19 )

KOMENTARZE ( 4 )


Autor: #%^3 26.03.2020r. 08:08
Drodzy państwo. Spokojnie z tymi pochwałami. Dystrybucja gdzie rzadzi się ludźmi (głównie) to nie jest jednak miejsce gdzie zarzadza sie teraz w czasie zarazy sektorem wrazliwym i strategicznym. Zyczę Panu Zbigniewowi wszystkiego najlepszego, ale nie chwalmy dnia przed zachodem. Energetycy działaja teraz jak na wojnie, nie tej symulowanej ale rzeczywistej. POkora i wiedza wodzów zadecydyje. Energetyka nawet nie wie kto stoi na czele (Który minister).Armia ochotnicza na wojnie bez wodza, hańba! SIC!!!
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: j23 26.03.2020r. 10:15
Wódz już się szykuje, jak wyzdrowieje

dział energia trafi do Ministerstwa Klimatu
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Pegier 26.03.2020r. 10:09
W każdej organizacji są osoby, ale to dobry menadżer i wizjoner, który ma doświadczenie i posiada wiedzę, a do tego jest zdeterminowany, tylko taki jest w stanie dokonać zmianę. Tym bardzie w otoczeniu nieprzychylnych i skłóconych ZZ.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Arnold 26.03.2020r. 10:27
Szczególnie, że osoby które wymyśliły to połączenie chyba w 2012 roku, dawno już nie pracują ani w PGE ani chyba w energetyce.
Niestety po zmianie 2015, nie znalazł się NIKT z jajami co by u..dolił ten niedorzeczny pomysł. Tylko go jeszcze dokończył i ogłosił sukces! Swój oczywiście.
Głuchy i ślepy (a może zaślepiony?) nigdy nie usłyszy i nie zobaczy protestów społecznych.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 4 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE