ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Przez koronawirsua zmieniony termin NWZ Energi
26.03.2020r. 05:31 25.03.2020r. 21:43

Na wniosek Skarbu Państwa zwołane na 8 kwietnia Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie spółki Energa zostało odwołane i zwołane w nowym terminie - poinformowała w środowych komunikatach Energa. Ma to związek z koronawirusem - dodano.

NWZ pierwotnie miało odbyć się miało się odbyć 8 kwietnia w Warszawie w siedzibie GPW. Energa poinformowała, że na wniosek Skarbu Państwa, w związku z narastającym zagrożeniem epidemii koronawirusa, NWZ , zostaje odwołane. Porządek obrad odwołanego NZW zaplanowano punkt odnośnie zmian w składzie rady nadzorczej spółki.

Jednocześnie Ministerstwo Aktywów Państwowych reprezentujące Skarb Państwa wniosło o zwołanie, w pierwszym możliwym terminie, NWZ spółki z porządkiem obrad obejmującym podjęcie uchwały w sprawie zmiany składu rady nadzorczej.
W kolejnych komunikatach Energa poinformowała o zwołaniu NWZ na dzień 21 kwietnia 2020 roku o godz. 12.00. ma się ono odbyć w Gdańsku, przy al. Grunwaldzkiej 472. Porządek obrad przewiduje podjęcie uchwał w sprawie zmiany składu rady nadzorczej oraz zmiany statutu spółki.

Skarb Państwa posiada ponad połowę (51,52 proc.) udziałów w Enerdze i ponad 64 proc. głosów na Walnym Zgromadzeniu.
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE