ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Arabia Saudyjska wzywa na kryzysowy szczyt o cenach ropy
02.04.2020r. 18:06

Arabia Saudyjska wezwała dzisiaj kraje grupy OPEC+ "z udziałem państw spoza niej" na spotkanie kryzysowe, które ma pozwolić na osiągnięcie "sprawiedliwego" porozumienia naftowego na rzecz stabilizacji rynku ropy - informuje "BiznesAlert.pl".

Wezwanie do spotkania w formacie OPEC+ z ewentualnym udziałem krajów spoza grupy pojawiło się niedługo po wieściach o rozmowach prezydenta USA Donalda Trumpa z przywódcami Arabii i Rosji na temat powrotu do porozumienia o ograniczeniu wydobycia ropy, które stabilizowało jej ceny przed pierwszym kwietnia.
Baryłka ropy Brent zanotowała 2 kwietnia 20-procentowy wzrost wartości i kosztuje ponad 30 dolarów - czytamy w "BiznesAlert.pl".
BiznesAlert
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE