ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Szczyt OPEC+ mógłby się odbyć 6 kwietnia
03.04.2020r. 09:43

Spotkanie grupy OPEC+ poświęcone ewentualnemu powrotowi do porozumienia naftowego mogłoby się odbyć w poniedziałek, 6 kwietnia - czytamy w BiznesAlert.pl.

Porozumienie naftowe zakładające skoordynowaną redukcję wydobycia ropy o 1,7 mln baryłek dziennie wygasło z końcem marca przez brak konsensusu o jego przedłużeniu. To skutek sporu Arabii Saudyjskiej i Rosji o poziom cięć w przyszłości. Prezydent USA Donald Trump stwierdził po rozmowach z przywódcami tych krajów, że możliwy jest powrót do cięć o nawet 10 mln baryłek. Potem przedstawiciele sektora naftowego USA potwierdzili, że chodzi o kwotę dzienną, która stanowiłaby nawet jedną piątą podaży ropy na świecie.
Energy Intel i RIA Novosti informują, że wirtualne spotkanie mogłoby się odbyć 6 kwietnia. Potwierdza to minister energetyki Azerbejdżanu cytowany przez RIA - czytamy w BiznesAlert.pl.
Energy Intel/RIA Novosti , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE