ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Pięć samochodów od PERN dla Wojskowego Instytutu Medycznego
07.04.2020r. 13:10

PERN przekazał Wojskowemu Instytutowi Medycznemu w Warszawie pięć samochodów, które wesprą go w walce z epidemią koronawirusa. Wartość samochodów to blisko 150 tys. zł - poinformował we wtorek PERN.

Informując o nowej inicjatywie, która pomóc ma przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, spółka przypomniała, iż wcześniej jej korporacyjna Fundacja Grupy PERN przekazała ponad 1,2 mln zł na rzecz innych placówek medycznych.

"PERN przekazał w formie darowizny 5 samochodów na rzecz Wojskowego Instytutu Medycznego. Auta wesprą Instytut w walce z epidemią koronawirusa. Wartość rynkowa samochodów to blisko 150 tys. zł brutto" - podała we wtorkowym komunikacie spółka.

PERN wspomniał jednocześnie, że w ramach wsparcia walki z koronawirusem na początku kwietnia przekazał na rzecz Płockiego Wolontariatu 200 metrów bieżących tkanin bawełnianych, które wykorzystywane są do szycia maseczek ochrony osobistej dla potrzebujących instytucji i wolontariuszy. "Z przekazanego materiału zostanie wykonanych ok. 3700 maseczek" - zaznaczyła spółka.
Z kolei w marcu Fundacja Grupy PERN przekazała ponad 1 mln zł dla placówek medycznych na walkę z epidemią koronawirusa, m.in. na zakup defibrylatorów, aparatów EKG, łóżek do intensywnej terapii, a także dodatkowe 250 tys. zł bezpośrednio dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku na kupno 8,5 tys. jednorazowych masek ochronnych.

W Płocku znajduje się siedziba spółki PERN, a tamtejszy Wojewódzki Szpital Zespolony, z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, znajduje się na liście placówek medycznych pozostających w stanie podwyższonej gotowości.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE