ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Koronawirus nie powinien opóźnić budowy gazociągu Eugal
08.04.2020r. 10:20

Georg Wüstner, rzecznik firmy Gascade, która odpowiada za budowę gazociągu EUGAL będącego odnogą Nord Streram 2, zapewnia w rozmowie z niemieckim portalem Nordkurier, że prace budowlane trwają pomimo pandemii koronawirusa i nie są spodziewane żadne opóźnienia - czytamy w BiznesAlert.pl.

- Stale monitorujemy sytuację, ale obecnie nie ma ona wpływu na budowę gazociągu EUGAL. Prace mogą odbywać się w obecnych warunkach, dzięki czemu dotrzymujemy terminów. Nasi pracownicy i wszystkie zaangażowane firmy budowlane zobowiązane są do przestrzegania szczególnych środków higieny, takich jak mycie rąk czy przestrzeganie dystansu społecznego - powiedział rzecznik firmy Gascade.
- Pracownicy spoza Niemiec przybyli na plac budowy na początku tego roku i zapewne zostaną tu do końca pracy. Firmy budowlane oczywiście podlegają ograniczeniom, ale dotychczas nie spowodowało to żadnych problemów i nie miało to wpływu na prace budowlane - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl Georg Wüstner.
Nordkurier , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE