ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rosja nie chce łączyć spadków wydobycia z nowym porozumieniem naftowym
08.04.2020r. 15:12

Naturalnego spadku produkcji ropy z powodu malejącego popytu i niestabilności na rynku nie można łączyć z dobrowolnymi ograniczeniami mającymi na celu ustabilizowanie sytuacji - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl Dimitrji Pieskow, rzecznik Kremla.

Pieskow został zapytany, czy Rosja będzie nalegać na kwotowe cięcia wydobycia w Stanach Zjednoczonych w obliczu spadającej produkcji ropy. Odpowiedział, że nie należy łączyć tych dwóch rzeczy.

- To są dwie zupełnie różne sprawy. Porównujecie spadek wydobycia wynikający z działań rynkowych, z tymi które mają na celu stabilizację rynku. To jak różnica między długością a szerokością. Nie da się tego porównać - odpowiedział Pieskow.
Wezwał jednocześnie do oczekiwania na rezultaty spotkań. - Poczekajmy do jutra, może dłużej - powiedział.

Spotkanie grupy OPEC+ ma odbyć się dziewiątego kwietnia o godz. 16:00 w formie telekonferencji. Dziesiątego kwietnia odbędzie się spotkanie grupy G20, na którym również będą poruszane kwestie związane decyzjami, mającymi na celu stabilizację rynku ropy. Oczekuje się, że strony uzgodnią cięcia wydobycia odpowiadające 10 mln baryłek ropy dziennie - czytamy w BiznesAlert.pl.
Ria Novosti , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE