ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Szef OGTSU ostrzega, że Rosja blokuje Europie odbiór gazu na granicy ukraińsko-rosyjskiej.
09.04.2020r. 06:41

Operator gazociągów przesyłowych na Ukrainie ostrzega, że Rosjanie blokują Europejczykom odbiór gazu na granicy ukraińsko-rosyjskiej - czytamy w BiznesAlert.pl.

Serhiy Makogon stojący na czele Operatora GTS Ukrainy (OGTSU) ostrzegł agencję UNIAN, że zgłosił się do odbioru gazu na granicy ukraińsko-rosyjskiej, ale nie otrzymał pozytywnej odpowiedzi od Gazpromu. Nowy kontrakt przesyłowy Ukraina-Rosja zakłada dostawy minimum 65 mld m sześc. przez terytorium ukraińskie w 2020 roku i 40 mld m sześc. w czterech następnych latach.
Natomiast wdrożenie unijnych regulacji trzeciego pakietu energetycznego zakłada między innymi przeniesienie punktów odbioru gazu rosyjskiego z zachodniej na wschodnią granicę Ukrainy w celu przeniesienia odpowiedzialności za przesył surowca przez terytorium ukraińskie na Ukraińców. Informacje OGTSU sugerują, że Rosjanie blokują ten proces - czytamy w BiznesAlert.pl.
UNIAN , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE