ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ponad pół miliona klientów PGE Obrót korzysta już z eFaktury
09.04.2020r. 11:06

PGE Obrót zachęca swoich klientów do opłacania rachunków za pomocą eFaktury. Z tej możliwości skorzystało już ponad pół mln osób - poinformował rzecznik prasowy spółki Mariusz Majewski.

Rzecznik podkreślił, że eFaktura pozwala płacić za energię bez wychodzenia z domu, zachowując przy tym pełną kontrolę nad wydatkami. "Dodatkowo klientom, którzy skorzystają z tego rozwiązania oferujemy zniżkę na zakupy w PGE eSklep" - dodał.

Z eFaktury skorzystało już ponad pół miliona klientów PGE. Jak zaznaczył Majewski, usługę tę można aktywować na trzy sposoby. Pierwszy - wystarczy wyrazić zgodę na tę formę w eBOK (elektroniczne Biuro Obsługi Klienta), zakładka Moje zgody. Drugim sposobem jest wypełnienie formularza na stronie www.pge-obrot.pl/efaktura. Ostatnią możliwością aktywowania eFaktury jest zadzwonienie na infolinię PGE (+48) 422 222 222 lub wysłanie wiadomości na serwis@gkpge.pl.

Wiceprezes zarządu PGE Obrót Zenon Wajda podkreślił, że eFaktura jest rozwiązaniem bardzo bezpiecznym.

"Dodatkowo w obecnym czasie umożliwia pozostanie w domu, zatem pomaga chronić zdrowie nas wszystkich. Stąd nasza kolejna odsłona premiowania atrakcyjnymi promocjami w PGE eSklep tych klientów, dla których ważne są bezpieczeństwo, ekologia oraz komfort" - zaznaczył.
Klienci, którzy do 10 maja br. wyrażą zgodę na eFakturę otrzymają 20-procentowy rabat na wszystkie produkty marki TEFAL dostępne w PGE eSklep (www.sklep.gkpge.pl).

Jak podkreślił Wajda, eFaktura to nie tylko oszczędność czasu i łatwy dostęp do historii płatności, ale też troska o środowisko. Przypomniał, że spółka wspólnie z Lasami Państwowymi prowadzi akcję informacyjną, zachęcając do wyboru elektronicznej formy rozliczeń i świadomego ograniczania zużycia papieru.

W związku z tym, każda decyzja przejścia na eFakturę jest potwierdzana specjalnym certyfikatem przesyłanym do klientów drogą elektroniczną.

PGE Obrót wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE, największej grupy energetycznej i ciepłowniczej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka obsługuje ponad 5 mln klientów.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE