ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Fortum przekazała szpitalowi w Połocku dwie myjnie-dezynfektory
17.04.2020r. 11:08

Spółka Fortum, która w Płocku zarządza siecią ciepłowniczą, zakupiła dla tamtejszego Szpitala Miejskiego Świętej Trójcy dwie myjnie-dezynfektory. Jak podała w piątek spółka, darowizna została przekazana w ramach wsparcia walki z epidemią koronawirusa.

Informując o przekazaniu płockiemu Szpitalowi Miejskiemu Świętej Trójcy dwóch myjni-dezynfektorów, Fortum wyjaśniła m.in., że zakupione urządzenia "służą do dezynfekcji termiczno-chemicznej przedmiotów, również tych, które miały kontakt z potencjalnie zainfekowanymi wydzielinami z dróg oddechowych".

"Utrzymywanie higienicznej czystości to podstawa walki z koronawirusem. Stąd zalecenia częstego mycia rąk i stosowania płynów odkażających. Utrzymanie sterylnych warunków jest szczególnie ważne dla pracowników i pacjentów szpitali. Z tego powodu przekazaliśmy Szpitalowi Świętej Trójcy dwie myjnie-dezynfektory" - powiedział Rafał Ciesielski, kierownik sieci ciepłowniczej w Płocku, cytowany w komunikacie Fortum.

Spółka podkreśliła, że zakupiony dla płockiej placówki medycznej sprzęt "posiada niezbędne atesty, a jego skuteczność w niszczeniu koronawirusa została potwierdzona badaniami niezależnych ośrodków".

Za przekazanie dwóch myjni-dezynfektorów, które pomogą w walce z epidemią koronawirusa, podziękował Fortum prezydent Płocka Andrzej Nowakowski. "To bardzo ważne, że w tych trudnych chwilach możemy liczyć na wsparcie ze strony tej firmy. Przekazany sprzęt będzie służył pacjentom i personelowi medycznemu Szpitala Świętej Trójcy w Płocku, w imieniu których dziękuję za ten dar" - powiedział w wypowiedzi przytoczonej w informacji prasowej Fortum.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE