ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Dobre praktyki PGE w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu
17.04.2020r. 14:10

Najnowszy raport "Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki" prezentuje 51 dobrych praktyk CSR realizowanych przez PGE Polską Grupę Energetyczną. W tegorocznej edycji raportu opracowywanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Grupa PGE koncertuje się na dobrych praktykach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej i ciepła, kwestiami środowiskowymi oraz jakością obsługi klienta.

W tegorocznym raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki" zaprezentowanych zostało w sumie 51 dobrych praktyk CSR realizowanych przez PGE Polską Grupę Energetyczną w 2019 roku, w tym 42 praktyki długoletnie i 9 nowych. Wyróżnione przez FOB praktyki są potwierdzeniem tego, jak dużą wagę PGE przywiązuje do rozwijania koncepcji zrównoważonego rozwoju we wszystkich aspektach prowadzonej działalności. Szczególny nacisk Grupa kładzie na zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego, ciągłe podnoszenie jakości obsługi klienta, ochronę środowiska w toku prowadzonej działalności, prowadzenie biznesu w sposób etyczny oraz dbałość o pracowników, między innymi poprzez zapewnienie bezpiecznych miejsc pracy.

Raport "Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki" to najważniejsza cykliczna publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu, wydawana od 2002 roku. Jest przeglądem aktywności firm w zakresie CSR oraz podsumowuje najważniejsze kwestie związane z odpowiedzialnym biznesem w Polsce. 18. edycja Raportu "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki" została opublikowana 16 kwietnia 2020 r.
Raport FOB 2019

W tegorocznej edycji Raportu "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki" łącznie opublikowanych zostało 1 696 dobrych praktyk, zgłoszonych przez 214 firm. Najliczniej reprezentowanymi branżami w raporcie są: finanse, usługi oraz handel.

Przedstawione w raporcie dobre praktyki zaprezentowane zostały w kontekście Celów Zrównoważonego Rozwoju ogłoszonych przez ONZ w 2015 roku. Najwięcej działań wspiera realizację celu 4. "Dobra jakość edukacji" i celu 3. "Dobre zdrowie i jakość życia". W tym roku można zauważyć znaczący, bo aż 60 proc. wzrost liczby praktyk realizowanych w ramach celu 12. "Odpowiedzialna konsumpcja i produkcja", co jest związane z istotnymi z perspektywy najnowszej edycji raportu kwestiami środowiskowymi.

PGE Polska Grupa Energetyczna jest partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu od 5 lat, a swoją pierwszą dobrą praktykę opublikowała w 2009 roku. Cele Zrównoważonego Rozwoju Grupa PGE realizuje od momentu ich ogłoszenia przez ONZ.

Raport wersji PDF do pobrania >> http://odpowiedzialnybiznes.pl/publikacje/raport-2019/
PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE