ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Kanały zdalne PGE Obrót pracują na pełnych obrotach
20.04.2020r. 12:35

Ponad 130 tysięcy odebranych połączeń, 50 tysięcy udzielonych odpowiedzi na wiadomości mailowe i 14 tysięcy umów realizowanych w trybie zdalnym. Po ponad miesiącu wyłącznie zdalnej obsługi klienta tak wyglądają statystyki w PGE Obrót.

W trosce o bezpieczeństwo klientów oraz pracowników w związku z wystąpieniem zagrożenia związanego z koronawirusem, PGE Obrót do odwołania zamknęła Biura Obsługi Klienta. Od ponad miesiąca całość obsługi odbywa się poprzez kanały zdalne: Infolinię, e-maile, elektroniczne Biuro Obsługi PGE eBOK, czy eFormularze.

- W tej nadzwyczajnej sytuacji ważna jest równowaga pomiędzy ochroną zdrowia pracowników, a koniecznością niezawodnej obsługi klientów. Nie pozostawiamy ich bez opieki. Postawiliśmy na od lat rozwijane, bezpieczne, zdalne kanały kontaktu. Klient ma możliwość realizacji wszystkich spraw związanych z zakupem energii elektrycznej i gazu bez konieczności wychodzenia z domu - mówi Robert Choma, prezes zarządu PGE Obrót.

Liczba zgłoszeń klientów PGE Obrót z dnia na dzień rośnie, dlatego pracowników kanałów zdalnych wspierają osoby z innych obszarów. W ciągu zaledwie miesiąca kilkukrotnie wzrosła liczba spraw realizowanych drogą mailową i telefoniczną: obsłużono 50 tysięcy maili, odebrano ponad 130 tysięcy połączeń od klientów oraz przyjęto do realizacji 14 tysięcy umów w procesie zdalnym.

- Nasi konsultanci realizują dziennie kilkanaście tysięcy spraw, troszcząc się o jakość i niezawodność naszej obsługi. Widzimy, że klienci najchętniej wybierają kontakt telefoniczny, co w obecnej sytuacji może powodować nieco dłuższy niż zazwyczaj czas oczekiwania na połączenie. Jesteśmy wdzięczni za wyrozumiałość. Warto jednak przypomnieć, że wiele kwestii związanych z energią elektryczną nie wymaga kontaktu z Infolinią. Można wybrać również drogę elektroniczną i skorzystać z PGE eBOK, przesłać wiadomość na serwis@gkpge.pl, albo skorzystać z eFormularzy - dodaje Robert Choma.
PGE Obrót

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE