ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGNiG ze złotą nagrodą w prestiżowym konkursie filmowym
24.04.2020r. 12:24

Film korporacyjny PGNiG "Odkrywamy przyjazną energię" zdobył złotą nagrodę w międzynarodowym konkursie filmowym The WorldMediaFestivals w Hamburgu. Wyróżnienie potwierdza najwyższe standardy komunikacji prowadzonej przez Spółkę. W tym roku o uznanie walczyło prawie 800 produkcji z 32 krajów.

Zdobyta nagroda potwierdza najwyższą jakość stworzonego przez Spółkę filmu korporacyjnego "Odkrywamy przyjazną energię". Jego narracja skupia się na wyzwaniach towarzyszących procesowi wydobycia surowców naturalnych. Kładzie również nacisk na zaangażowanie i odpowiedzialność pracowników. Produkcja przedstawia działalność PGNiG oraz podkreśla wpływ Spółki na bezpieczeństwo energetyczne Polski.

Opowieść w filmie prowadzona jest innowacyjnie i konsekwentnie. Obiekty przedstawione są w planach totalnych, a bohaterowie w zbliżeniach, co pozwala uwiarygodnić zaangażowanie i koncentrację pracowników na wyznaczonym celu. Zmienny rytm filmu podkreśla muzyka, która stopniowo zwiększa tempo narracji oraz ekspresyjność utworu.

To kolejna nagroda dla filmu stworzonego przez PGNiG, przyznana w ramach festiwalu w Hamburgu. Spółka została wyróżniona również w 2012 i 2015 roku.Film, który zdobył złoto, może ubiegać się również o miano najlepszego w danej kategorii konkursowej, co z kolei otwiera szansę na zdobycie głównej nagrody w ramach całego festiwalu.

Festiwal filmowy The WorldMediaFestivals w Hamburgu odbywa się cyklicznie od 2000 roku. W jego ramach oceniane są i promowane nowoczesne rozwiązania medialne z dziedziny filmu, z całego świata.
PGNiG

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE