ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Wyniki konkursu #zostańwdomu z Kotem Ciepłosławem
30.04.2020r. 13:02

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, wyłoniła zwycięzców w konkursie dla dzieci #zostańwdomu z Kotem Ciepłosławem. Konkurs został zorganizowany w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej #zostańwdomu zachęcającej rodziny do pozostania w domach. W ramach konkursu dzieci miały stworzyć wizję własnego Kota Ciepłosława.

Konkurs trwał do 14 kwietnia br. i mogły w nim wziąć udział dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Zadaniem konkursowym było przedstawienie tytułowego bohatera - Kota Ciepłosława w dowolnej formie - poprzez nagranie, napisanie opowiadania lub wykonanie pracy plastycznej.

30 kwietnia br. komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Nagrodę główną tablet SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 WiFi 32GB otrzymały trzy siostry: Zuzia Mazur (8 lat), Zosia Mazur (9,5 lat) oraz Marysia Mazur (4 lata) za nagranie Przygód Kota Ciepłosława, drugie miejsce zdobyła Marta Knapik (10 lat) za opowiadanie, zaś trzecie miejsce otrzymał Dominik Czajka (7 lat) za stworzenie komiksu.

Zwycięskie prace można zobaczyć na stronie www.kotcieploslaw.pl oraz na stronie PGE Energia Ciepła www.pgeenergiaciepla.pl.

Przygody Kota Ciepłosława

Sympatyczny Kot Ciepłosław to bohater projektu PGE Energia Ciepła, który w przystępny i zabawny sposób wyjaśnia dzieciom jak powstaje ciepło w procesie wysokosprawnej kogeneracji i jak dociera ono do domowego kaloryfera. Przedstawia ekologiczne zalety korzystania z ciepła sieciowego, a także doradza co robić, żeby oszczędzać ciepło i dbać tym samym o czyste powietrze.

Edukacyjny projekt dla szkół podstawowych "Przygody Kota Ciepłosława" ruszy już od września. Jego celem będzie przybliżenie dzieciom tematu ciepła, jego powstawania oraz możliwości oszczędzania, ze szczególnym uwzględnieniem ciepła sieciowego. W ramach programu zostaną przygotowane specjalnie dedykowane scenariusze zajęć, animacje oraz gry edukacyjne.
PGE Energia Ciepła

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE