ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Zaproszenie do udziału w badaniu zapotrzebowania na usługi magazynowania paliwa gazowego
20.05.2020r. 08:27

Gas Storage Poland sp. z o. o. z siedzibą w Dębogórzu ("GSP") pełniąca rolę Operatora Systemu Magazynowania wzorem lat ubiegłych rozpoczęła proces badania rynku, w celu uzyskania informacji dotyczących zapotrzebowania na usługi magazynowania paliw gazowych w instalacjach magazynowych w perspektywie dziesięcioletniej, opłat za usługi magazynowania oferowanych w trybie aukcji oraz podstawowego terminu udostępniania zdolności magazynowych.

Zapraszamy Państwa do wypełnienia załączonej "Ankiety nr 1/2020 z dnia 18.05.2020 r. dotyczącej zapotrzebowania na usługi magazynowania paliwa gazowego" i przekazania nam Państwa opinii w zakresie badanych tematów.

Gwarantujemy zachowanie w poufności otrzymanych od Państwa informacji. Ww. informacje zostaną wykorzystane przez GSP wyłącznie w celu poprawy jakości świadczonych usług.

Wypełniony i podpisany formularz ankiety prosimy przesłać do dnia 5 czerwca 2020 r. na adres:

Gas Storage Poland sp. z o. o.

Al. Jana Pawła II 70,

00-175 Warszawa

lub na adres: gsp@gas-storage.pl wpisując w temacie wiadomości: "Ankieta nr 1/2020 z dn. 18.05.2020 r. dotycząca zapotrzebowania na usługi magazynowania".
Gas Storage Poland

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE