ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

RN Rosnieftu ponownie wybrała na prezesa Igora Sieczina
22.05.2020r. 13:58

Reuters informuje, że rada nadzorcza Rosnieftu ponownie wybrała na prezesa Igora Sieczina na pięcioletnią kadencję. Sieczin uchodzi za sojusznika prezydenta Władimira Putina - czytamy w BiznesAlert.pl.

Nowa pięcioletnia kadencja nadchodzi w krytycznym momencie, kiedy pandemia koronawirusa spowodowała wzrost cen ropy, a porozumienie naftowe ogranicza możliwości wydobycia surowca.

Igor Sieczin został prezesem Rosnieftu w 2012 roku.

Rywalizacja Arabii Saudyjskiej i Rosji doprowadziła do bitwy o udział w rynku w marcu. Był on nadmiernie zaopatrzony w ropę naftową z powodu spadającego popytu przez ograniczenia podróży, gdy kraje próbowały powstrzymać nowatorski koronawirus.
Rosnieft pozyskiwał w ubiegłym roku 4,7 mln baryłek ropy dziennie, co stanowi ponad 40 procent całkowitego wydobycia ropy w Rosji.

Koncern w pierwszym kwartale poniósł straty w wysokości około dwóch miliardów dolarów. Tegoroczne wydobycie spadnie w tym roku o 10 procent. Będzie to efekt porozumienia o redukcji wydobycia ropy - przypomina BiznesAlert.pl.
Reuters , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE