ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

W nowej strategii PGNiG czołową rolę mają odegrać OZE i zielony wodór
27.05.2020r. 11:02

- W ramach prac nad aktualizacją strategii, zielona energetyka, zielony kierunek, zostanie mocno zaakcentowany - powiedział wiceprezes PGNiG ds. rozwoju Arkadiusz Sekściński w komentarzu dla BiznesAlert.pl.

- Dzięki rozwojowi OZE będziemy mogli produkować wodór. Przewaga konkurencyjna PGNiG w stosunku do innych spółek szeroko rozumianego sektora energetycznego to fakt, że my wiemy co z tym wodorem zrobić - przekonywał.
PGNiG ogłosiło już program wodorowy, który jest przyczynkiem do prezentacji wizji rozwoju tej branży w dokumentach strategicznych tej spółki. W mediach pojawiły się już informację o tym, że nowa strategia mogłaby zostać przedstawiona w wakacje 2020 roku - przypomina BiznesAlert.pl.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE