ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Enea - dbamy o Twój świat
01.06.2020r. 18:01

W Enei codziennie dostarczamy energię milionom Polaków! Jesteśmy wiceliderem polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej, który stawia na innowacyjne technologie i konsekwentnie z roku na rok powiększa udział OZE w całkowitej produkcji energii elektrycznej.

Każdego roku zwiększamy produkcję prądu z odnawialnych źródeł energii i podejmujemy wiele wysiłków, by rozwijać odnawialne i niskoemisyjne źródła energii. Jednocześnie jest to jeden z naszych najważniejszych celów.

Enea, jako firma odpowiedzialna społecznie, aktywnie angażuje się w rozwój kultury i sportu w regionach, w których najaktywniej działa. Jesteśmy mecenasem m.in. Teatru Wielkiego w Poznaniu czy Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Dodajemy energii polskim wioślarzom, koszykarzom czy siatkarzom. Organizujemy lub współorganizujemy liczne zawody sportowe, festiwale muzyczne oraz wydarzenia specjalne dla naszych klientów takie jak Projekt Zimowy. Każdego dnia tysiące naszych pracowników dba o to by w domach, biurach, szpitalach oraz w wielu innych miejscach nie zabrakło prądu, a nasi konsultanci czekają w gotowości, by pomóc rozwiązać zgłoszone im sprawy.

Enea

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE