ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Raport Zaangażowania Grupy Veolia w Polsce za 2019 r.
02.06.2020r. 12:53

W obecnych czasach o marce firmy świadczy nie tylko wynik finansowy, ale także - a może przede wszystkim - jej wpływ na otoczenie. Grupa Veolia, jako jedna z wiodących firm sektora energetycznego w Polsce, ma tego świadomość i stara się systematycznie informować swoich interesariuszy o działaniach podejmowanych w tym względzie.

Grupa Veolia ma bez wątpienia znaczącą rolę do odegrania w stawieniu czoła zarówno wyzwaniom w zakresie zmian klimatu, jak i zrównoważonej gospodarki czy transformacji energetycznej. Działania Grupy w tym zakresie stanowią kluczowy element globalnej wizji Spółki szybkiego, zrównoważonego rozwoju z poszanowaniem wszystkich interesariuszy znanego pod nazwą "Purpose" (Cel). Realizując założenia tej właśnie wizji, Grupa stara się uwzględniać kwestie środowiskowe, społeczne i pracownicze we wszystkich swoich przedsięwzięciach, codziennie pracując na rzecz dobrostanu i planety i ludzi.

Raport Zaangażowania Grupy Veolia za 2019r. jest kolejnym, po Raporcie Wpływu z 2017r., dokumentem, który podsumowuje nasze kluczowe osiągnięcia w najważniejszych aspektach firmowej polityki odpowiedzialności społecznej. Opisuje on, w jaki sposób cała Grupa Veolia codziennie pracuje nad budowaniem lepszego, bardziej zrównoważonego świata przy jednoczesnym zapewnieniu obywatelom bezpieczeństwa energetycznego - mówi Frederic Faroche, prezes Grupy Veolia w Polsce.

Tegoroczny Raport został opracowany przez Fundację Veolia Polska w odniesieniu do standardu Global Reporting Initiative i prezentuje działania podejmowane przez Grupę w kluczowych obszarach mających bezpośredni wpływ na wszystkich jej interesariuszy, m.in. w zakresie efektywności energetycznej, zachowania bioróżnorodności i wspierania realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju, ale także bezpieczeństwa, rozwoju i zaangażowania pracowników.

Jestem dumny z naszych wspólnych osiągnięć, ale to dopiero początek naszej drogi, aby stać się firmą będącą punktem odniesienia dla sektora w zakresie transformacji ekologicznej. Uważam, że liderzy biznesu w 21 wieku muszą brać odpowiedzialność za naszą planetę, nasze społeczności i przyszłe pokolenia - dodaje Faroche.
Veolia
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE