ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Webinarium "OZE - Nowe Perspektywy"
02.06.2020r. 17:17

Już w czerwcu redakcja "Energii i Recyklingu" zaprasza na webinarium "OZE - Nowe Perspektywy", które odbędzie się w Internecie. Udział w tym wydarzeniu będzie bezpłatny dla uczestników.

To pierwsza odsłona w Internecie organizowanej dotąd podczas poznańskich targów energetyki odnawialnej i rozproszonej GreenPower przez miesięcznik "Energia i Recykling" konferencji poświęconej odnawialnym źródłom energii. To świetna okazja do dyskusji i pozyskania aktualnej wiedzy na temat obecnej sytuacji i najbliższej przyszłości źródeł czystej energii w gminie, przedsiębiorstwie i domu.

Moda, powodowana tak naprawdę aspektami finansowymi, na ekologiczne instalacje produkcji energii i ciepła nie maleje, czemu sprzyja taniejąca technologia i liczne programy wsparcia finansowego. Można nawet powoli mówić o energetycznej rewolucji, co potwierdzają statystyki - tylko w 2019 r. odnotowaliśmy aż czterokrotny wzrost liczby mikroinstalacji fotowoltaicznych (do 50 KW) w stosunku do 2018 r., które wyprodukowały niemal 1 GWh energii elektrycznej. Dało nam to piąte miejsce w Europie pod względem przyrostu mikroinstalacji PV.

Podczas webinarium "OZE - Nowe Perspektywy" najnowsze informacje branżowe zaprezentują zaproszeni profesjonaliści, reprezentujący rynek nowoczesnych źródeł produkcji, dystrybucji i magazynowania energii słonecznej i wiatrowej, biogazu i biomasy, instytucji zapewniających ich finansowanie oraz wyspecjalizowani w tych dziedzinach biznesu prawnicy. Swój udział zapowiedzieli przedstawiciele takich instytucji i firm, jak Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, Krajowa Agencja Poszanowania Energii, Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego, Krajowy Instytut Energetyki Rozproszonej, Polska Izba Gospodarczej Energetyki Odnawialnej i Rozproszonej, Polska Rada Biowęgla i Biomasy, a także kancelarii prawnych, np.: Piszcz i Wspólnicy, SMM Legal czy BTK Legal.

Udział w wydarzeniu będzie jest bezpłatny.

Więcej informacji o webinarium "OZE - Nowe Perspektywy" na stronie internetowej: konferencjaoze.abrys.pl
Redakcja "Energia i Recykling"

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE