ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Powołanie prezesa i wiceprezesa Kogeneracji
02.06.2020r. 19:53

Rada Nadzorcza Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja powołała 2 czerwca prezesa i wiceprezesa spółki.

Rada Nadzorcza Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja 2 czerwca podjęła uchwałę o powołaniu Mariusza Michałka do pełnienia funkcji prezesa zarządu oraz uchwałę o powołaniu Krzysztofa Kwietnia do pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu. Uchwały weszły w życie z chwilą podjęcia.

Mariusz Michałek jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Częstochowskiej. Ukończył również Fakultatywne Studium Przygotowania Pedagogicznego na Politechnice Częstochowskiej, Menedżerskie Studia Podyplomowe w WSB Dąbrowa Górnicza, Podyplomowe Studia w zakresie Prawo Gospodarcze i Handlowe na Uniwersytecie Śląskim. Obecnie realizuje studia Executive MBA organizowane przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Uczestniczył także w wielu szkoleniach i seminariach z obszaru finansów, komunikacji i perswazji. Mariusz Michałek posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie kreowania, kierowania i zarządzania podległym mu obszarem w przemyśle i energetyce zarówno w międzynarodowych koncernach jak i spółkach prawa handlowego z udziałem Skarbu Państwa. W trakcie kariery zawodowej ponad 2 lata pracował na stanowisku dyrektora Oddziału nr 1 w Krakowie PGE Energia Ciepła, 6 lat w Grupie Tauron, m.in jako wiceprezes zarządu Tauron Wytwarzanie Serwis oraz jako dyrektor operacyjny - prokurent w Tauron Serwis, 14 lat w Danfoss Poland - części duńskiego koncernu Danfoss w okresie rozwoju sprzedaży oraz produkcji na rynku polskim. Uczestniczył w realizacji strategicznych projektów związanych m.in. z poprawą efektywności biznesowej oraz projektów realizowanych w ramach Funduszy norweskich i EOG. Członek Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych.
Krzysztof Kwiecień jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Poitiers. Od 2007 r. jest związany zawodowo z sektorem energetycznym. Od 1 maja 2018 r. pełni funkcję prezesa zarządu Elektrociepłowni "Zielona Góra". Przed dołączeniem do Grupy Kapitałowej PGE pracował w PGNiG na stanowisku zastępcy dyrektora Oddziału Obrotu Hurtowego/Dyrektora Departamentu Logistyki i Rozliczeń. W latach 2017-2018 był członkiem rady nadzorczej PGNiG Termika. Zdobywał doświadczenie i wiedzę sektorową w administracji publicznej i firmach doradczych w Polsce oraz w organizacjach międzynarodowych zajmujących się energią.

Jednocześnie spółka poinformowała, że 2 czerwca wpłynęły rezygnacje Radosława Woszczyka i Romana Nowaka z pełnienia funkcji członków zarządu z upływem dnia 2 czerwca. Przyczyny obu rezygnacji nie zostały podane.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE