ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Prawie 300 górników-ozdrowieńców z PGG wróciło do pracy
02.06.2020r. 20:20

Jak poinformowali we wtorek (2 czerwca) przedstawiciele Polskiej Grupy Górniczej, liczba górników, którzy po przebyciu koronawirusa wrócili do pracy wzrosła do 296 osób. Zmniejsza się też liczba pracowników spółki, którzy są objeci kwarantanną.

- Mamy już 296 ozdrowieńców, czyli górników, którzy po przebyciu koronawirusa wrócili do pracy. Spadła też znacznie liczba pracowników objętych kwarantanną - jest ich mniej o 400 osób niż przed tygodniem - poinformował rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

We wtorek liczba zakażonych wzrosła do 1496 (o 5 w porównaniu z poprzednią dobą). Najwięcej przypadków potwierdzono w ruchu Jankowice (671), kopalni Sośnica (460), kopalni Murcki-Staszic (235) oraz w ruchu Bielszowice (70).
Kwarantanną objętych jest 1858 pracowników PGG, a w ramach badań pracowników dokonano 27282 wymazów.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE