ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron wśród najlepszych polskich pracodawców
04.06.2020r. 13:52

Tauron znalazł się w pierwszej 15-stce najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Polsce. W corocznym rankingu firmy Randstad przebadano 150 przedsiębiorstw. Jednocześnie firma zajmuje 11 pozycję na liście 500 największych pracodawców, publikowanej przez dziennik "Rzeczpospolita".

Tauron znalazł się na 14 miejscu na liście najatrakcyjniejszych polskich pracodawców. Miejsce w czołówce tego rankingu oraz na "Liście 500" publikowanej przez "Rzeczpospolitą" potwierdzają wiodącą pozycję koncernu na rynku pracy. To efekt wieloletniej strategii i spójnej polityki w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

- Otrzymane wyróżnienie to sygnał, że obrana przez nas ścieżka jest właściwa. Zostaliśmy docenieni jako lider rynku pracy - mówi Filip Grzegorczyk, prezes zarządu Tauron Polska Energia. - Model zarządzania zasobami ludzkimi Taurona pozwala na efektywne i właściwe wykorzystanie wiedzy i umiejętności naszych pracowników, którzy są dla nas najcenniejszym kapitałem. Chcemy być uznawani za pracodawcę odpowiedzialnego nie tylko wobec pracowników, ale także wobec otoczenia społecznego, stąd włączamy się aktywnie w działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu -podkreśla prezes Grzegorczyk.

Tauron został doceniony przede wszystkim za dobrą kondycję finansową, korzystanie z najnowszych technologii i stabilność zawodową, jaką zapewnia swoim pracownikom.
Badanie Randstad Employer Brand jest reprezentatywnym badaniem, przeprowadzanym wśród 10 proc. populacji, która zna markę pracodawcy. Na całym świecie co roku bierze w nim udział 200 tysięcy respondentów w 32 krajach.

Ankietowani odpowiadają na pytania dotyczące wymarzonego miejsca pracy, na które składają się m.in.: atrakcyjność wynagrodzenia, stabilność zatrudnienia, atmosfera w pracy, możliwość rozwoju zawodowego, a także równowaga pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Dla respondentów bardzo ważna jest także sytuacja finansowa firmy oraz jej reputacja.

Badanie zostało przeprowadzone w styczniu 2020 roku. W wyniku pandemii COVID-19 raport krajowy został poszerzony o dodatkowe analizy, które pomogą w przyszłości prognozować zmiany zachodzące na rynku pracy w związku z epidemią.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE