ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Szczyt online sygnatariuszy OPEC+ odbędzie się 6 czerwca
05.06.2020r. 08:19

Data została ustalona po tym, jak Arabia Saudyjska i Rosja przekonały kraje niewypełniające cięć do ich przestrzegania - czytamy w BiznesAlert.pl.

Bloomberg ustalił, że Moskwa i Rijad zdołały przekonać Angolę, Irak, Kazachstan i Nigerię do wdrożenia cięć, które w sumie powinny wynieść w maju i czerwcu 9,7 mln baryłek dziennie. Irak zrealizował to zobowiązanie w maju w połowie. Spór o realizację cięć uniemożliwił szybsze spotkanie, które miało zostać przeniesione z 9-10 na 4-5 czerwca.
Chociaż kraje układu rozmawiają o możliwości przedłużenia największych cięć poza maj i czerwiec, to Irakowi będzie ciężko przyjąć nowe zobowiązania. Póki co porozumienie zakłada, że od lipca do końca 2020 roku cięcia spadną do 7,6 mln baryłek dziennie, a od stycznia 2021 do kwietnia 2022 roku - do 5,6 mln - czytamy w BiznesAlert.pl.
Bloomberg , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE