ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Orlen ze Złotym Listkiem CSR
10.06.2020r. 14:03

PKN Orlen kolejny raz z rzędu został nagrodzony Złotym Listkiem CSR Polityki w zestawieniu firm odpowiedzialnych społecznie za 2019 r. Otrzymał również wyróżnienie za projekt budowy ładowarki prądu stałego o wysokiej sprawności na poziomie 97 proc. z wykorzystaniem węgliku krzemu.

Listki CSR Polityki to ranking działających w Polsce firm najbardziej zaangażowanych społecznie, które przygotowywane jest we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz firmą Deloitte.

W IX edycji, ankietę (przygotowaną na podstawie normy ISO 26000) wypełniło 96 przedsiębiorstw, z których 68 zostało nagrodzonych. Złoty Listek CSR Polityki otrzymało - 14 firm, Srebrny Listek CSR Polityki - 16 firm, a Biały Listek CSR Polityki - 38 podmiotów. Przegląd dotyczył konkretnych działań związanym z obszarami, takimi jak ład korporacyjny, prawa człowieka, zachowania wobec pracowników, ochrona środowiska, dbałość o klienta, uczciwość biznesowa, i zaangażowanie społeczne.

- PKN Orlen nieprzerwalnie od sześciu lat otrzymuje najwyższą nagrodę jaką jest Złoty Listek CSR. W tym roku zostaliśmy także wyróżnieni za dobrą praktykę, która wspiera realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju. Stanowi to potwierdzenie, że jesteśmy firmą odpowiedzialną, która opiera swoje działania o najlepsze rozwiązania oraz stosuje międzynarodowe standardy w biznesie, w relacjach z interesariuszami i pracownikami. W obecnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa na świecie prowadzenie działalności w oparciu o odpowiedzialne praktyki zarządcze nabiera szczególnego znaczenia - powiedziała Agata Górnicka, Dyrektor Biura Relacji z Otoczeniem PKN Orlen.

W tegorocznej edycji Listków CSR również ANWIL - spółka Grupy Kapitałowej Orlen, został nagrodzony Białym Listkiem CSR.
PKN Orlen

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE