ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Trzech nowych członków w RN ZE PAK
19.06.2020r. 15:05

Na posiedzeniu zwyczajnego walnego zgromadzenia Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin zostało powołanych trzech nowych członków rady nadzorczej spółki.

Do rady nadzorczej ZE PAK powołani zostali: Maciej Stec, Piotr Woźny oraz Alojzy Z. Nowak Uchwały w sprawie powołania nowych członków rady nadzorczej spółki weszły w życie z chwilą podjęcia.

Maciej Stec - ukończył studia na kierunku zarządzanie i marketing Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od początku swojej kariery zawodowej związany jest z rynkiem telewizyjnym. Od 1998 r. pracował, m.in. w domu mediowym OMD Poland sp. z o.o. należącym do Omnicom Group, gdzie w latach 1998-2003 zajmował stanowisko dyrektora Brand & Media OMD. Od lutego 2003 do maja 2007 r. pełnił funkcję dyrektora zarządzającego biura reklamy Telewizji Polsat - Polsat Media. (obecnie Polsat Media Biuro Reklamy. W latach 2007-2019 był członkiem zarządu Telewizji Polsat oraz dyrektorem sprzedaży i zakupów zagranicznych, natomiast w okresie 2018-2019 pełnił funkcję prezesa zarządu w spółce Eleven Sports Network. Od kwietnia 2019 r. jest wiceprezesem zarządu spółki Cyfrowy Polsat. W zarządzie spółki zasiada od listopada 2014 r. W kwietniu 2019 r. objął również funkcję wiceprezesa zarządu spółki Polkomtel oraz członka rady nadzorczej Telewizji Polsat. Zasiada w radzie nadzorczej spółki Muzo.fm. Pełni również funkcję członka zarządu w spółkach Polsat Ltd. oraz Polsat Jim Jam Ltd.
Piotr Woźny - jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył aplikację sędziowską i radcowską, po czym pracował w drugim z zawodów. Do 2015 r. wspólnik zarządzający kancelarii prawnej GWW oraz szef praktyki telekomunikacyjnej w tej kancelarii. W latach 2000 - 2001 pełnił funkcję wiceministra łączności w rządzie premiera Jerzego Buzka. Od 24 listopada 2015 do końca marca 2017 r. wiceminister cyfryzacji w rządzie premier Beaty Szydło, odpowiedzialny za kwestie budowy sieci szerokopasmowych finansowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa oraz za koncepcję utworzenia i funkcjonowania Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Od maja 2017 r. zaangażowany w sprawy dotyczące walki ze smogiem, najpierw jako doradca ówczesnego wicepremiera Mateusza Morawieckiego, później od 17 stycznia 2018 r. jako wiceminister w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, a od marca 2018 r. do 31 maja 2020 r. w charakterze pełnomocnika prezesa Rady Ministrów ds. programu Czyste Powietrze. Zajmował się kwestiami tworzenia regulacji prawnych dotyczących standardów emisyjnych kotłów na paliwa stałe oraz norm jakościowych paliw stałych używanych do ogrzewania domów, jak również implementacją termomodernizacyjnej ulgi podatkowej w podatku dochodowym od osób fizycznych, która została wprowadzona od 1 stycznia 2019 r. Od czerwca 2018 r. do stycznia 2019 r. pełnił funkcję zastępcy prezesa zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a od 31 sierpnia 2019 r. do dnia 31 maja 2020 r. pełnił funkcję prezesa zarządu NFOŚiGW. Jako prezes zarządu NFOŚiGW był odpowiedzialny za nadzór nad realizowanym przez NFOŚiGW programem wsparcia zakupu domowych instalacji fotowoltaicznych Mój Prąd, jak również za modyfikację i wdrożenie zmiany programu Czyste Powietrze.

Oprócz nowych członków, w radę nadzorczą ZE PAK tworzą: Wiesław Walendziak (wiceprzewodniczący), Tomasz Szeląg (sekretarz), Leszek Wysłocki, Sławomir Zakrzewski i Grzegorz Krystek.

Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: dobra,zmiana 21.06.2020r. 14:32
ten pierwszy to jakiś fachman, na pięciu stołkach jednocześnie, heh.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Janek 22.06.2020r. 08:31
Jestem fanem Pana Woźnego - w ostatnim czasie wykonał kawał dobrej roboty z dużą pozytywną energią i determinacją
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE