ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w składzie zarządu EC Będzin
22.06.2020r. 18:03

Zarząd EC Będzin poinformował, że 22 czerwca rada nadzorcza podjęła uchwałę o odwołaniu z zarządu spółki Jarosława Stańca i powołaniu jego następcy.

Do składu zarządu EC Będzin został powołany Kamil Kamiński, któremu powierzono pełnienie funkcji członka zarządu.

Jak informuje spółka, Kamil Kamiński to doświadczony menadżer i konsultant biznesowy skoncentrowany na budowie wartości firm. Posiada praktyczną wiedzę w obszarach: handlu, sprzedaży i obsługi klienta, IT, badań i rozwoju, fuzji i przejęć, integracji biznesowej, strategicznego HR oraz finansowania zewnętrznego. Umiejętnie zarządza zmianą w grupach kapitałowych i organizacjach podlegających optymalizacji. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami innowacyjnymi i rozwojowymi w sektorach: energetyczno-ciepłowniczym, paliwowym oraz logistyce. Absolwent Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uzyskał tytuł Executive MBA (Stockholm University School of Business / Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) oraz Post-MBA Diploma in Strategic Financial Management (Rotterdam School of Management, Erasmus University/GFKM).

Uczestnik Advanced Management Program realizowany przez IESE Business School w Barcelonie - najlepszej szkole biznesu wg. Financial Times. Doświadczenie zawodowe zdobywał pełniąc funkcję prezesa lub wiceprezesa zarządu oraz zajmując stanowiska menadżerskie. Był związany z Grupą Kapitałową Węglokoks, gdzie w ramach Węglokoks Energia uczestniczył w konsolidacji aktywów energetyczno-ciepłowniczych Kompani Węglowej i Węglokoksu. Wcześniejsze doświadczenia obejmują prezesurę Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice. Kierował również działaniami Jonn Menzies PLC w Polsce.
Przez wiele lat współpracował z Grupą Lotos, wspierając rozwój segmentu paliwa lotniczego, czego efektem był proces joint venture z Air BP Ltd. i powołanie Lotos Air BP. Jako wiceprezes zarządu ds. klienta i wsparcia korporacyjnego Grupy Tauron nadzorował pracę następujących obszarów działalności spółki: zarządzania korporacyjnego, zasobów ludzkich, strategii marketingowej i relacji z klientami, funkcjonowania i zarządzania systemami IT, ochrony danych osobowych oraz zakupów i administracji. W zakresie nadzoru właścicielskiego sprawował funkcje przewodniczącego bądź członka następujących rad nadzorczych: Tauron Ciepło, Tauron Sprzedaż oraz Tameh Holding.

Obecnie, działalnością EC Będzin kieruje zarząd w składzie: Krzysztof Kwiatkowski - prezes oraz dwóch członków zarządu; Bartosz Dryjski i Kamil Kamiński.

Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

KOMENTARZE ( 2 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: Analityk 22.06.2020r. 19:36
CEO Krzysztof Kwiatkowski czy Henryk Borczyk?
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowiedź: 22-06-2020r. 22:44 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE