ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Usunięta awaria energetyczna w Poznaniu
03.07.2020r. 19:27

W piątek wieczorem usunięto awarię energetyczną w Poznaniu. Przez kilka godzin bez energii elektrycznej było kilka tysięcy odbiorców.

Mateusz Gościniak ze spółki Enea Operator poinformował PAP w piątek, że w szczytowym momencie ok. 10 tys. odbiorców było pozbawionych energii elektrycznej - głównie w okolicach Cytadeli, części Winograd i Starego Miasta.

Wstępne informacje dotyczyły stwierdzonego zadymienia w rozdzielni stacji elektroenergetycznej w głównym punkcie zasilającym (GPZ) w okolicy Cytadeli. Wieczorem Gościniak podał, że wiele wskazuje, że winnym usterki jest firma budowlana.
Dodał, że jeżeli potwierdzą się ustalenia dotyczące przerwania kabla w okolicy ul. Pułaskiego przez firmę zewnętrzną, Enea Operator może domagać się od niej odszkodowania.
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE